Më të dashuruar se kurrë! Ja çfarë bëjnë Ami dhe Ermali në një ditë me shi: Ne të dy… (FOTO) – AlpeGossip
Më të dashuruar se kurrë! Ja çfarë bëjnë Ami dhe Ermali në një ditë me shi: Ne të dy… (FOTO)

Më të dashuruar se kurrë! Ja çfarë bëjnë Ami dhe Ermali në një ditë me shi: Ne të dy… (FOTO)

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë një ndër çiftet më të dashur të showbiz-it shqiptar. Vetëm tre muaj më parë ata u bënë prindër për herë të dytë dhe janë duke shijuar një ndër periudhat më të ëmbla të jetës së tyre.

Në këtë ditë me shi çifti i famshëm është bërë romantik dhe kanë publikuar një foto ku shfaqen më të dashuruar se kurrë. Të veshur sportiv dhe me kapuç në kokë Ami dhe Ermali sapo na treguan se si po e kalojnë këtë ditë.

“Në një ditë me shi”, shkruan Ani në foto e publikuar në Instastory.

Ndërkohë Ami është kujdesur që të njëjtën foto ta postojë edhe në profilin e saj në Instagram ku ka bërë një dedikim për Ermalin.

“Ne të dy..”, shkruan Ami duke e shoqëruar me një zemër.

Mirëpo disa minuta më parë, Ermali publikoi në profil një video mjaft të ëmbël ku shfaqet krah Amit, teksa bëjnë selfie e shkëmbejnë puthje në buzë, ndërkohë që mikesha e tyre Elvana Gjata i filmon.