Rrëfehet 19 vjeçarja: Kam bërë seks të egër me një koleg në makinën e tij por tani… – AlpeGossip
Rrëfehet 19 vjeçarja: Kam bërë seks të egër me një koleg në makinën e tij por tani…

Rrëfehet 19 vjeçarja: Kam bërë seks të egër me një koleg në makinën e tij por tani…

Një vajzë 19 vjeçare është rrëfyer se ka bërë marrëdhënie seksuale me kolegun e saj të punës i cili është dy vite më i vogël. Por, tani ajo ka frik t`i shpreh ndjenjat e saj për të pasi që mendon se ai do të bëjë shaka më të.

Për më tepër, një vit me parë ajo ishte lënduar nga ish i dashuri i cili e kishte tradhtuar atë, shkruan “Bota sot”.

Më poshtë mund të lexoni rrëfimin e saj të plotë:

Dua t’i tregoj kolegut të punës së e dua atë, por kam frikë se ai do të qeshë me mua nëse i tregojë se si po ndihem unë për të.

Ai është 17 vjeç, unë jam një vajzë 19 vjeç dhe ne jemi duke punuar së bashku me një supermarket këto gjashtë muajt e fundit.

Kam filluar të bisedoj me të disa javë më parë dhe përfunduam puthjen.

Fundjavën e kaluar vendosëm që të dalim për pije pas orarit të punës.

Gjithçka po shkonte në rregull me neve dyve derisa përfunduam duke bërë seks të egër në makinën e tij.

Ai gjatë gjithë kohës në punë filtron me mua dhe më ngacmon, shkruan “Bota sot”.

Por, një koleg i punës më ka thënë se atij i pëlqej unë, mirëpo unë nuk jam e sigurt.

Ai është djali i parë që kam filluar të kem ndjenja. Një vit më parë ish i dashuri im më la tradhtuar dhe unë nuk dua të lëndohen përsëri.

Përgjigjja e psikologes:

Ai është më i ri se ti dhe mund të mos jetë gati për ndonjë lloj angazhimi apo një lidhje serioze.

Gjatë punës filloni të njiheni më shumë më të, por si miq, shkruan “Bota sot”.

Mos bëni seks përsëri derisa ta dini se keni të njëjtat shpresa për marrëdhënien tuaj.

Përndryshe rrezikon të përfundosh duke u ndjerë e përdorur dhe lënduar.