Bëhuni gati/ Nesër Sheshi Skënderbej do të “MARRI FLAKË” Ermal Meta po vjen (FOTO) – AlpeGossip
Bëhuni gati/ Nesër Sheshi Skënderbej do të “MARRI FLAKË” Ermal Meta po vjen (FOTO)

Bëhuni gati/ Nesër Sheshi Skënderbej do të “MARRI FLAKË” Ermal Meta po vjen (FOTO)

Kryeqyteti do të hap muajin me koncertet dhe i pari do të jetë Ermal Meta.

Një nga emrat më të përmendur të showbizit për shkak të fitores së tij në Sanremo dhe pjesmarrjes në Eurovizion.
“Tiranë po vij. Nesër koncert në Sheshin Skëndërbej” shkruan Meta. Ndërkohë interesi  ka qenë shumë i madh nga fansat e tij ku menjëherë sapo e postoi mori shumë pëlqime dhe komente në Instagram.