“TË BËSH SI I FORTË ME ATË…”/ Bes Kallaku i kthehet Renatos pas sharjeve me konkurrentët, shihni si reagon Xhensila (VIDEO) – AlpeGossip
“TË BËSH SI I FORTË ME ATË…”/ Bes Kallaku i kthehet Renatos pas sharjeve me konkurrentët, shihni si reagon Xhensila (VIDEO)

“TË BËSH SI I FORTË ME ATË…”/ Bes Kallaku i kthehet Renatos pas sharjeve me konkurrentët, shihni si reagon Xhensila (VIDEO)

Renato Mekolli është kthyer në personazhin më të komentuar në media e rrjete sociale për shkak të sjelljes në emisionin e gatimit që drejton ku nuk kanë munguar sherret me konkurrentët.

Ai ështe kritikuar disa herë, por edhe është imituar, por sot Bes Kallaku ka patur një “kritikë” për të në formë shakaja.

I ftuar në emisionin që prezanton, Besi i thotë Renatos se të bësh si i fortë me dialekt verior ka lezet, por me këtë dialet “ça bën ça bën” ku duket sikur flet me “c” sikur nuk shkon sipas Besit. Është Xhensila ajo që e ka ndjekur nga ekrani bashkëshortin e saj dhe ka qeshur me lot me këtë skenë siç duket në videon e postuar në instastory.