“NGRE TEMPERATURAT”/ Angela Martini i jep biçikletës vetëm me bikini (FOTO) – AlpeGossip
“NGRE TEMPERATURAT”/ Angela Martini  i jep biçikletës vetëm me bikini (FOTO)

“NGRE TEMPERATURAT”/ Angela Martini i jep biçikletës vetëm me bikini (FOTO)

​Modelja e njohur shqiptare Angela Martini është një nga tundimet më të mëdha të rrjetetve sociale.
Sa më shumë të ngrihen temperaturat po aq e parrëzistueshme bëhet dhe Angela me publikimet e saj.

Pasi ka ndezur rrjetin me gjoksin e saj një ditë më parë këtë herë ajo është shfaqur duke i dhënë biçikletës me bikini. Jo vetëm sexy, por dhe kreative.

Angela sapo iu ka dhënë një ide gjeniale se si të dukeni tërheqëse gjatë postimeve të verës.