NË FRONTIN E PARË TË LUFTËS KUNDËR COVID-19/ Elvana emocionon me fjalët për të ëmën (FOTO) – AlpeGossip
NË FRONTIN E PARË TË LUFTËS KUNDËR COVID-19/ Elvana emocionon me fjalët për të ëmën (FOTO)

NË FRONTIN E PARË TË LUFTËS KUNDËR COVID-19/ Elvana emocionon me fjalët për të ëmën (FOTO)

Sot në të gjithë botën festohet “Dita e Nënave”, e në këtë ditë të veçantë, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata i ka bërë një dedikim mamasë së saj, Donikës.

Mamaja e Elvanës është pjesë e uniformave të bardha, në frontin e parë të luftës me Covid-19.

“Askush nuk do të të dojë aq shumë sa nëna…Falenderim dhe perulje per te gjithe doktoret dhe infermierët per gjithcka qe kane bere dhe bejne ende per ne në keto kohe te veshtira.. Heronje te vertete! Gëzuar diten e nenave”, shkruan Elvana.