“MISHI KOKËRRR”/ Luiz Ejlli projekt muzikor me Elgit Dodën? (FOTO) – AlpeGossip
“MISHI KOKËRRR”/ Luiz Ejlli projekt muzikor me Elgit Dodën? (FOTO)

“MISHI KOKËRRR”/ Luiz Ejlli projekt muzikor me Elgit Dodën? (FOTO)

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli ka nisur të punojë për projekte të reja muzikore.

Luizi publikoi një duet në bashkëpunim me aktorin dhe ish-banorin e Big Brother VIP Albania 1, Donald Veshaj menjëherë pas përfundimit të spektaklit.

“2 Shotsa” u mirëprit nga fansat e tyre, ndërsa tani këngëtari nga Shkodra ka ndarë një foto në rrjete sociale, ku shihet në një studio muzikore me kantautorin, Elgit Doda.

“Mishi kokërr”, ka shkruar Luizi në mbishkrimin e fotos në Instagram.

Përveç kësaj, Ejlli më parë ka njoftuar gjithashtu se pritet të sjellë bashkëpunime me emra të njohur si Yll Limani, Elvana Gjata apo Noizy.