KEJVINA I VË “FLAKËN” RRJEIT/ Modelja poston FOTO e shtrirë në rërë dhe mahnit me linjat perfekte – AlpeGossip
KEJVINA I VË “FLAKËN” RRJEIT/ Modelja poston FOTO e shtrirë në rërë dhe mahnit me linjat perfekte

KEJVINA I VË “FLAKËN” RRJEIT/ Modelja poston FOTO e shtrirë në rërë dhe mahnit me linjat perfekte

Modelja Kejvina Kthjella është një nga vajzat që di sesi të tërheqë vëmendjen.

Herë pas here ajo ndan foto mjaft sensuale e provokuese me fansat e saj, ku janë pafund komentet që merr.

Bukuroshja ka nisur pushimet dhe nuk na i ka kursyer fotot me bikini.

Në postimet e fundit Kejvina shihet me bikini të zi e shtrirë në rërë, ndërsa ka vënë në pah linjat perfekte trupore.