ROZAN RADI KA DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush (FOTO) – AlpeGossip
ROZAN RADI KA DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush (FOTO)

ROZAN RADI KA DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush (FOTO)

Këngëtarja Rozana Radi festoon ditëlindjen, por me siguri nuk e dini se sa vjeç mbush. Ajo festoon plot 40 vite dhe ndjehet më sexy se kurrë më parë.

‘Sa jam lodhur per ti bere keto 40 vite’ ka shkruar ajo krah fotos me bikini. Ndërsa po në të njëjtën foto mbishkruan: Të jesh 40 vjeç është shumë cool.