ZBULON ARSYEN/ Ja pse Armina nuk bën dot muaj mjalti me Shkëlzenin – AlpeGossip
ZBULON ARSYEN/ Ja pse Armina nuk bën dot muaj mjalti me Shkëlzenin

ZBULON ARSYEN/ Ja pse Armina nuk bën dot muaj mjalti me Shkëlzenin

Pas dasmës vjen muaji i mjaltit, por duket se çifti Armina Mevlani dhe Shkelzen Berisha nuk do bëjnë pushime direkt. Moderatorja tha se ka dëshirë të shkojë me pushime në Amerikën Latine e të qëndrojë për një kohë të gjatë, por një gjë të tillë për momentin nuk e bën dot për shkak të impenjimeve në punë.

Armina nuk bën dot muaj mjalti me Shkëlzenin, ja arsyeja

“Po vdes për ca pushime por nuk e bëj dot tani për momentin. Të them të drejtën ne kemi edhe përvjetorin e njohjes shumë shpejt edhe do të doja të rikthehesha aty ku më është bërë propozimi të kaloja ndonjë fundjavë. Nuk e di si do të na vijë se tani është edhe java e modës Parisit, shumë punë shumë impenjime. Dua të shkoj në Amerikën Latine, por i kam thënë vetes se dua të rri shumë gjatë, për momentin jam aq e zënë me punë. Ndoshta nga fillimi i janarit por do të shohim se si do të jemi me punën”, tha Armina.

Armina nuk bën dot muaj mjalti me Shkëlzenin, ja arsyeja

Armina nuk bën dot muaj mjalti me Shkëlzenin, ja arsyeja