DUKET SI VAJZË/ Djali i Adelina Ismailit është një YLL si mami (FOTO) – AlpeGossip
DUKET SI VAJZË/ Djali i Adelina Ismailit është një YLL si mami (FOTO)

DUKET SI VAJZË/ Djali i Adelina Ismailit është një YLL si mami (FOTO)

Prej më shumë se një viti tashmë, Adelina Ismaili dhe partneri i saj Vali janë bërë prindër të një djali që quhet Uliks dhe që ka ndryshuar jetët e tyre dhe të familjes.

Dy tezet, Ema dhe Zanfina e kalojnë kohën e tyre të lirë me djalin e Adelinës, Uliksin i cili është rritur tashmë.

Pasi Adelina nisi karrierën në muzikë me pjesmarrjen në koncerte të ndryshme, djali i saj argëtohet jashtëzakonisht shumë me tezet e tij.

Së fundmi Zanfina ka publikuar një foto të tijën në Instagram, imazh ky në të cilin djali i këngëtares shqiptare shihet se është rritur dhe është zbukuruar.

Me flokët e gjatë dhe të kapur topuz në dy anë, Uliksi duket se po rritet mes femrave me stil. Epo ka kujt t’i ngjajë apo jo?!