TËRBOHET në muajt e fundit të shtatzënisë/ Adelina “ÇMENDET” del natën duke shijuar… (FOTO) – AlpeGossip
TËRBOHET në muajt e fundit të shtatzënisë/ Adelina “ÇMENDET” del natën duke shijuar… (FOTO)

TËRBOHET në muajt e fundit të shtatzënisë/ Adelina “ÇMENDET” del natën duke shijuar… (FOTO)

Adelina Tahiri pa pritur i dha fund beqarisë duke u martuar me një biznesmen maqedonas.

Kurse tashmë Adelina është shtatzënë dhe në muajit e fundit para se të bëhet nënë, ka zgjedhur që të argëtohet dhe të shijoj jetën e natës.Këto pamje ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet se po kalon kohë të mirë.

Më poshtë keni foto nga reja e Adelinës.