SEMI E PËRQËNDRUAR NË BISEDË/ Donaldi bën gjestin e ëmbël, gdhend portretin e saj në dru (PAMJET) – AlpeGossip
SEMI E PËRQËNDRUAR NË BISEDË/ Donaldi bën gjestin e ëmbël, gdhend portretin e saj në dru (PAMJET)

SEMI E PËRQËNDRUAR NË BISEDË/ Donaldi bën gjestin e ëmbël, gdhend portretin e saj në dru (PAMJET)

Donaldi ka bërë një gjest shumë të ëmbël për Semin brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP”. Ai ka gdhendur në dru portretin e saj, teksa po qëndronin me njëri-tjetrin.

Afrimiteti i tyre është diskutuar shumë si në publik, ashtu dhe nga banorët e shtëpisë. Megjithatë, si Semi ashtu dhe Donaldi kanë treguar se raporti i tyre është vetëm miqësor.

Kështu është shprehur dhe moderatorja Bora Zemani, ish e dashura e Donaldit dhe shoqja e ngushtë e Semit.

VIDEO