“U LODHA”/ Semi nuk i mban dot lotët para Donaldit, çfarë ndodhi me të – AlpeGossip
“U LODHA”/ Semi nuk i mban dot lotët para Donaldit, çfarë ndodhi me të

“U LODHA”/ Semi nuk i mban dot lotët para Donaldit, çfarë ndodhi me të

Semi duket se është lodhur nga izolimi në shtëpinë e “Big Brother VIP” dhe e ka marrë malli për familjarët. Ajo është filmuar duke qarë në oborr, ndërkohë që Donaldi i është afruar për ta ndihmuar.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Donaldi: H m tashi boll, ça ke?

Semi: Asgjë

Donaldi: Hë moj

Semi: Nuk kam gjë jo

Donaldi: Po ça fiksohesh kot?

Semi: Nuk kam gjë se nuk dua të më shohë mami

Donaldi: H tani mos na fikso kot. Ça ke? Dera është aty, po të duash të dalësh, del të vazhdosh prapë jetën që ke pasur. Je me mua këtu, çke?

Semi: Po u lodha

Donaldi: Dera është aty, do dalësh të bësh të njëjtat gjëra që ke bërë. Kështu shikoje shpirti