SI RRALLË HERË! Xhemi Shehu poston foton me të birin dhe ai nuk mund të ishte më bukurosh se kaq – AlpeGossip
SI RRALLË HERË! Xhemi Shehu poston foton me të birin dhe ai nuk mund të ishte më bukurosh se kaq

SI RRALLË HERË! Xhemi Shehu poston foton me të birin dhe ai nuk mund të ishte më bukurosh se kaq

Xhemi Shehu, moderatorja e njohur shqiptare, është një personazh tepër i dashur i publikut shqiptar.

Ajo gjithmonë arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me anë të fotove dhe videove që poston në rrjeter sociale.

Si rrallëherë, Xhemi ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku duket teksa ka pozuar me të birin Martinin.

Moderatorja tregohet me të vërtetë disktrete përsa i përket fëmijëve të saj por sa herë poston ndonjë foto, vogëlushët e saj bukurosh arrijnë të rrëmbejnë zemrat e të gjithëve. /AlpeGossip.al