LEKU LETËR DHE ORGJI ME FEMRAT/ Ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut shokon ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
LEKU LETËR DHE ORGJI ME FEMRAT/ Ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut shokon ndjekësit (FOTO)

LEKU LETËR DHE ORGJI ME FEMRAT/ Ish i dashuri miliarder i Morena Tarakut shokon ndjekësit (FOTO)

Lidhja e Morena Tarakut me miliarderin Iran pushtoi mediat rozë duke qenë kryefjala e lajmeve. Pas ndarjes së tyre ku gjërat u shkëputën me deklarata ofenduese ndaj njeri tjetrit, Sasha u kthye në një personazh mjaft i njohur për publikun shqiptar.

Çdo postim i tij në rrjete sociale tërheq vëmendje, ku ai dallohet për jetën e shthurur,luksi dhe femrat që nxjerr shpesh në Instagram.

Ditëne sotme ai ka publikuar disa video në Inststory që na habitën. Sasha tregon lekët të cilat tërheq dhe më pas se me çfarë i shpenzon. Sasha shihet duket filmuar tre femra në krevat por pa na zbuluar edhe pamjet e  tij.