Prej vitesh bionde, Rezarta Shkurta merr vendimin drastik për pamjen e saj… (FOTO) – AlpeGossip
Prej vitesh bionde, Rezarta Shkurta merr vendimin drastik për pamjen e saj… (FOTO)

Prej vitesh bionde, Rezarta Shkurta merr vendimin drastik për pamjen e saj… (FOTO)

Rezarta Shkurta është një nga ata personazhe e cila nuk ka bërë shumë eksperimente në pamje. Gjithmonë është kujdesur që të ketë të njëjtën pamje dhe prej vitesh jemi mësuar ta shohim me flokë bionde.

Por duket se ajo po i thotë “lamtumirë” flokut biond dhe këtë e ka treguar nëpërmjet postimit të fundit të bërë në “Instagram”. Këngëtarja ndodhet në studion e një prej stilistëve më të mirë të flokëve në Kosovë ku tregon se është duke hequr dorë nga flokët biondë.

Me sa duket Rezarta ka hequr dorë nga ngjyra e çelur dhe i është kthyer lajthisë, ngjyrës natyrale që i shkon pamasë.

Rezarta prej kohësh është shkëputur nga muzika duke u përqendruar në biznesin e saj privat si fotografe.