“NJË NGA BASTARDËT MË TË MËDHENJ”/ Kastro Zizo bën deklaratën befasuese për Arian Çanin – AlpeGossip
“NJË NGA BASTARDËT MË TË MËDHENJ”/ Kastro Zizo bën deklaratën befasuese për  Arian Çanin

“NJË NGA BASTARDËT MË TË MËDHENJ”/ Kastro Zizo bën deklaratën befasuese për Arian Çanin

Katro Zizo ka zgjedhur që emsionin e tij ‘Late Night Show’ në Ora News t’ia dedikojë të gjithën lëvizjes feministe.

Moderatori, mes batutave dhe humorit, u shpreh se ka shumë personazhe mediatikë që pretendojnë se janë pro femrave por në fakt i shohin ato si objekte seksuale. Midis tyre Kastro përmendi Arian Çanin, që e konsideroi si ‘një nga bastardët më të mëdhenj’ të lëvizjes feministe.

Kastro Zizo: Herë pas here imitoj atë që është antifeministi më i madh në botë. E kam me Arianin Çanin, të cilin mund ta ftoj meqë e kam mik dhe shok të vjetër vetëm 5 minuta që të vijë këtu e pastaj të më ikë prap. E nisa me dikë që do guxoja ta quaja ‘një nga bastardët më të mëdhenj’ të lëvizjes antifeministe. Çani, dhe shumë njerëz të tjerë mediatikë, pretendojnë se janë shumë pro femrave por në fakt të gjitha ato i shohin si objekte seksuale. Nuk e di sesa është e vërtetë.