PËR ELVANA GJATËN? Flori Mumajesi kthehet pas në kohë: Më shumë se mall… (FOTOT) – AlpeGossip
PËR ELVANA GJATËN? Flori Mumajesi kthehet pas në kohë: Më shumë se mall… (FOTOT)

PËR ELVANA GJATËN? Flori Mumajesi kthehet pas në kohë: Më shumë se mall… (FOTOT)

Këngëtari Flori Mumajesi nuk është shumë aktiv në rrjetet sociale.

Mirëpo, ditët e fundit, ai ka publikuar herë pas here këngë të ndryshme, të cilat i ka kënduar ndër vite.

Sot ai ka postuar në Instastory një foto nga performance e Këngës Magjike, ku u shpall fitues me këngën ‘Plas’.

‘Më shumë se mall’, shkruan Flori mbi foto.

Nuk dihet nëse këngëtari ndjen mall për momentet e paharrueshme të asaj periudhe kur konkuroi në festival, apo për këngëtaren Elvana Gjata, të cilën u përfol se i dedikoi ‘Plas’.  Gjithçka mbetet për tu konfirmuar nga vetë Mumajesi, nëse zërat janë të vërtetë apo jo.

Screenshot_11.png

elvana-gjata-dhe-flori.jpg

flori-elvana.jpg