Topolake dhe veshur në të zeza… Shikoni si duket Xhensila teksa numëron ditët e fundit të bebit (FOTO) – AlpeGossip
Topolake dhe veshur në të zeza… Shikoni si duket Xhensila teksa numëron ditët e fundit të bebit (FOTO)

Topolake dhe veshur në të zeza… Shikoni si duket Xhensila teksa numëron ditët e fundit të bebit (FOTO)

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në ditët e fundit të pritjes për të mbajtur në duar vajzën e saj.
Ajo së bashku me Bes Kallakun kanë shijuar një drekë të veçantë. Xhensila si gjithmonë u duk pagrim dhe veshur në të zeza.

Në dallim nga herët e tjera në këto publikimi këngëtarja dukej më e rrumbullakosur sa kishim parë deri më tani.

Çifti janë në pritje të një vajze, e cila do i shndërojë në prindër për herë të parë.