Pushime të paharrueshme… Zaimina Vasjari qenka për shtatë palë qejfe (FOTO) – AlpeGossip
Pushime të paharrueshme… Zaimina Vasjari qenka për shtatë palë qejfe (FOTO)

Pushime të paharrueshme… Zaimina Vasjari qenka për shtatë palë qejfe (FOTO)

Zaimina Vasjari është duke kaluar disa ditë të mrekullueshme pushimesh.
Gjithashtu ajo ka zgjedhur një vend të veçantë për të kaluar një kohe e relaksuar pasi solli në jete vajzën e saj Khloe.

Zaimina është shfaqur mjaft sensuale dhe si gjithmonë në super formë teksa pushon në Cappadocia. Pamjet e publikuara në rrjetet e saj sociale janë shumë frymëzuese dhe kanë marrë mjaft reagime pozitive nga fansat e saj.

Tre muaj pas lindjes së vjazës, Zai listohet në krye të listës si mami më sexy.