ATMOSFERA E VITIT TË RI/ VIP-at që vunë pemën e zbukuruan shtëpinë që në nëntor! – AlpeGossip
ATMOSFERA E VITIT TË RI/ VIP-at që vunë pemën e zbukuruan shtëpinë që në nëntor!

ATMOSFERA E VITIT TË RI/ VIP-at që vunë pemën e zbukuruan shtëpinë që në nëntor!

Ndonëse jemi ende larg dhjetorit e ardhjes se vitit të ri, kohet e veshtira te pandemisë kanë bërë që shumë prej familjeve shqiptare te kenë sjelle atmosferen më herët në shtepitë e tyre.

Si traditë pema e Krishlindjeve dhe Vitit të ri vendoset në 6 dhjetor, por edhe disa prej VIP-ave shqiptarë kanë zgjedhur ta bejne më herët kete vit.

Në pemën e vendosur nga disa prej VIP-ave shqiptarë mbizotërojnë zbukurimet me ngjzrë rozë, të bardhë dhe ngjyrë ari. Pemën e ka vendosur Arbana pasi vetë djali i saj ia kërkoi që ta vendoste, Adrola Demiri e deri tek Xhemi Shehu.

AlpeGossip.al ju sjell disa prej tyre pasi ndoshta edhe mund t’ju duhen për pemë tuaja!

No description available.

 

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.