MOS U HABISNI! Mozzik feston sot ditëlindjen por mosha e tij nuk është sa mendoni (FOTO) – AlpeGossip
MOS U HABISNI! Mozzik feston sot ditëlindjen por mosha e tij nuk është sa mendoni (FOTO)

MOS U HABISNI! Mozzik feston sot ditëlindjen por mosha e tij nuk është sa mendoni (FOTO)

Reperi i jnohur Mozzik i cili kohët e fundit ka tërhequr vëmendjen e të gjithë publikut së bashku më të dashurën, feston sot ditëlindjen.

Ai ka shpërndarë një foto të hershme ku dukej i porsalindur në krahët e prindërve të tij e me një mbishkrim emocionues dedikuar vetes dhe personave më të dashur:

“Sapo mbusha 23 vite !
Zoti im i madh të jam falenderues për çdo frymëmarrje deri sot,e çdo të mirë në jetë që zuri vend,e do vazhdoj kshtu inshallah edhe shumë vite tjera .
Faleminderit Familjes qe më dhanë “kohë” e jo rrahje/dajak që ti bëj krenar me punën time .
Faleminderit Gruaja ime për dashurinë e respektin,e sinqeriterin ndaj meje,që çdo ditë e më shumë vetëm po rritet.
Shoqëri e dashur faleminderit për çdo të mirë që më afruat qfarë do që ka qenë..i’u jam falenderues.
Fansa..ndihem i fyer t’iu çuaj fansa sepse vërtetë keni krijuar një vend të madh në zemren time,vërtetë jeni me mua në çfarë do lloj situate , faleminderit .🙏🏻❤️
Gëzuar për mua”

Të gjithë ne e mendonim më të madh në moshë por ai qenka  vetëm 23 vjeç!