ELEGANTE DHE FRESKËT KËTË VERË? Këto janë fustanet që po bëjnë “namin” – AlpeGossip
ELEGANTE DHE FRESKËT KËTË VERË? Këto janë fustanet që po bëjnë “namin”

ELEGANTE DHE FRESKËT KËTË VERË? Këto janë fustanet që po bëjnë “namin”

Edhi vera dhe shumë prej vajzave duan të ndihen të bukura dhe njëkohësisht freskët. Fustanet prej sateni dhe me plot shkëlqim janë në vëmëndjen e vajzave Vvip këtë sezon.
Këto fustane përveçse të mbajnë dhe freskët në verë të tregojnë elegante. Këto fustane ju mund ti vishni gjazë mbrëmjes por edhe ditën nëse keni një rast të veçantë.

Modelet e këtyre fustaneve janë të shumë por vajzat e shoebizzit shqiptar kanë zgjedhur që këtë verë të kenë një fustan saten me rripa të gjatë por edhe të shkurtër.
Nëse doni që në garderobën tuaj mos mungojë fustani saten dhe plot shkëlqim duhet të shihni fotot e vajzave VIP të sjella nga Alpegossip.al.