I KENI NJË PALË TË TILLA? 3 mënyra si t’i kombinoni atletet më në trend të sezonit (FOTO) – AlpeGossip
I KENI NJË PALË TË TILLA? 3 mënyra si t’i kombinoni atletet më në trend të sezonit (FOTO)

I KENI NJË PALË TË TILLA? 3 mënyra si t’i kombinoni atletet më në trend të sezonit (FOTO)

Çdo vajzë me stil e di se një palë atlete janë mënyra më e thjeshtë për ta bërë çdo paraqitje të duket më komode dhe “casual”.

Atletet me platformë vazhdojnë të jenë në trend, ndërkohë që ju bëjnë të ndiheni rehat dhe i jepni më shumë stil paraqitjes suaj.

Këto janë 3 mënyra më “chic” si t’i stiloni: