SOLLI NË JETË NJË DJALË/ Një muaj pasi u bë nënë, Tuna habit me format trupore (FOTO) – AlpeGossip
SOLLI NË JETË NJË DJALË/ Një muaj pasi u bë nënë, Tuna habit me format trupore (FOTO)

SOLLI NË JETË NJË DJALË/ Një muaj pasi u bë nënë, Tuna habit me format trupore (FOTO)

Këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të dytë pak kohë më parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Zen.

Ndonëse ka kaluar vetëm një muaj nga lindja e vogëlushit, Tuna i ka kthyer menjëherë format trupore. Për këtë e ka ndihmuar palestra, nga ku këngëtarja ka ndarë së fundmi disa video.

Ajo shihet duke ushtruar dhe duket në super formë.