PLAS KEQ SHERRI NË BIG BROTHER VIP/ Erjola gjuan me ujë Meritonin: Ndyrësirë – AlpeGossip
PLAS KEQ SHERRI NË BIG BROTHER VIP/ Erjola gjuan me ujë Meritonin: Ndyrësirë

PLAS KEQ SHERRI NË BIG BROTHER VIP/ Erjola gjuan me ujë Meritonin: Ndyrësirë

Banorët i kanë thyer rregullat vazhdimisht dhe duket se vazhdojnë t’i thyejnë pavarësisht paralajmërimeve nga Vëllai i Madh dhe zarfave të zinj.

Sot Meritoni ka prishu sfidën duke u hedhur në pishinë dhe Erjola nuk ka duruar dot. Ajo i ka gjuajtur Meritonit me ujin që kishte në shishe duke e quajtur “Ndyrësirë”.

“Ti tallesh me buxhetin tonë?! Lahu tani ndyrësirë”, i tha Erjola Meritonit tepër e indinjuar nga situata. Meritoni nga ana tjetër nisi të përqeshte Erjolën duke e agravuar situatën.

VIDEO