PAMJET/ Ndodh puthja e parë e vërtetë mes Romeos dhe Heidit – AlpeGossip
PAMJET/ Ndodh puthja e parë e vërtetë mes Romeos dhe Heidit

PAMJET/ Ndodh puthja e parë e vërtetë mes Romeos dhe Heidit

Pas puthjes së inskenuar disa ditë më parë, ka ndodhur më në fund puthja e vërtetë mes Heidit dhe Romeos.

Dyshja ishin duke qëndruar në oborr teksa kanë shkëmbyer puthjen e parë në buzë me njëri-tjetrin.

Kamerat kanë qenë të fokusuara tek çifti i cili ka kaluar disa çaste romantike.

VIDEO