HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Florjan Binaj “shigjetari” më aventurier që keni parë – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Florjan Binaj “shigjetari” më aventurier që keni parë

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Florjan Binaj “shigjetari” më aventurier që keni parë

Florjan Binaj është një ndër prej aktoreve më të mirë të humorit. Aktori gjithashtu duket se prej vitesh  ka fituar edhe  zemrëne publikut.  Flori është shumë aktiv në rrjetin social “Instagram”  ku publikon foto të ndryshme nga e përditshmja e tij. Do artin dhe sportin tamam si një shigjetar tipik i horoskopit. Shihni edhe detajet e tjera që  na njohin më shumë me karakteristikat e  aktorit.

Shigjetari është nga shenjat më të gjalla dhe energjike të horoskopit  dhe jo vetëm në sken por edhe në jetën e përditshme duket se aktorit nuk i mbarojnë energjit.

View this post on Instagram

Kur shkoj në RIKOSHET me BIÇIKLETË😎 @gopro

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Janë si një enciklopedi në lëvizje dhe u pëqejnë aventurat,udhëtimet. Nëpër intervista të ndryshme Flori  ka treguar se përveç aktrimit ak edhe shumë pasione të tjera si sporti, të shoh kultura të reja dhe vende që nuk i ka parë. Aktori nuk nguron që këto momente kaq të bukura ti ndaj edhe me ndjekësit.

 

View this post on Instagram

Paci te Fronca… Fluturooo

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

 

Nëse do ta përshkruanim me tre fjalë si një shigjetar tipik aktorin do të ishin: miqësorë, të drejtpërdrejtë dhe artistik.

View this post on Instagram

Donald Trump

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

AlpeNews.al