"QYQE SPO FLE DOT GJUMË SE PASH SURRATIN TAT"/ Komentet pikante të ditës, fansat flliqin vip-at keq - AlpeGossip
“QYQE SPO FLE DOT GJUMË SE PASH SURRATIN TAT”/ Komentet pikante të ditës, fansat flliqin vip-at keq

“QYQE SPO FLE DOT GJUMË SE PASH SURRATIN TAT”/ Komentet pikante të ditës, fansat flliqin vip-at keq

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat  janë të aftë të  kapen çdo detaj  dhe ti kthejnë përgjigje vip-ave për shkrimet me spec që bëjnë. Së fundmi duekt se nuk është nxehur vetëm koha por edhe komentet thumbuese ndaj vip-ave, të cilat shpesh na bëjnë edhe të qeshim.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës.

Roza Lati

Anxhelina Hardergjonaj

Dafina Zeqiri

AlpeNews.al