DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Shihni ç’i punon djali i Jona Spahiut babait (VIDEO) – AlpeGossip
DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Shihni ç’i punon djali i Jona Spahiut babait (VIDEO)

DO SHKRIHENI SË QESHURI/ Shihni ç’i punon djali i Jona Spahiut babait (VIDEO)

Moderatorja e njohur Jona Spahiu muaj më parë u bë nënë e një djali që e pagëzoi me emrin Raiden. Ajo dhe bashkëshorti Frenklin publikojnë vazhdimisht foto dhe video me vogëlushin i cili që tani ka krijuar fansat e tij në rrjetet sociale.

Ditën e  sotme, Jona ka zbuluar se si është të udhëtosh me fëmijët. Ajo ka publikuar një video ku shihet bashkëshorti Frenklin teksa mundohet të rregullojë tabletën e vogëlushit, mirëpo ky i fundit nuk e lë rehat dhe e ngacmon vazhdimisht me këmbë.

“Situata: Udhëtim me fëmijë”, ka shkuar Jona pranë videos që ka shkrirë së qeshuri gjithë ndjekësit.