NGJYRA DHE LULE/ As Kida nuk i rezistoi dot 5 trendeve të sezonit. Nga “thekët” tek… (FOTO) – AlpeGossip
NGJYRA DHE LULE/ As Kida nuk i rezistoi dot 5 trendeve të sezonit. Nga “thekët” tek… (FOTO)

NGJYRA DHE LULE/ As Kida nuk i rezistoi dot 5 trendeve të sezonit. Nga “thekët” tek… (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin artistik Kida, vazhdon të jetë e angazhuar në karrierën e saj dhe të ketë sukses me këngët që realizon.

Kida kohët e fundit është shumë aktive në rrjetet sociale, pasi ajo vazhdimisht  poston foto dhe realizon shpesh “Photoshooting” duke guxuar me look-un e modën e fundit.

Readaksia jonë ka përzgjedhur  pesë nga trendet e vitit 2018 që Kida nuk i ka rezistuar dot.

Thekët

Nuanca e Livandos

 

Kuadratat Skoceze

Lulet e Viteve 60

Printat,Ngjyrat,Skicat

Përgatiti:AlpeNews.al