Pas Fiorentinës shpërthen dhe Olsi: Boll se na hapët barkun, nuk kam nevojë… – AlpeGossip
Pas Fiorentinës shpërthen dhe Olsi: Boll se na hapët barkun, nuk kam nevojë…

Pas Fiorentinës shpërthen dhe Olsi: Boll se na hapët barkun, nuk kam nevojë…

Ish banori i Big brother 9 ka shkruar një status mjaft të fortë ku shpërthen ndaj njerëzve ‘fallco’.
Me sa duket Olsi është irrituar nga personta që mjafton të realizojnë një foto me dikë e quajnë motër apo vëlla. Me siguri kjo i ka ndodhur gjithkujt, madje dhe Olsit. Por ndonjë zhgënjim që ende nuk është i qartë e ka bërë atë të reagojë kaq ashpër.

Nuk Kam Nevoj Per Vllezer Dhe Motra Boll Se Na Hapet Barkun. Ju Kam Pa Shum Mir Ne Dit Te Veshtira Sa Mkeni Dasht Vlla Dhe Moter Tbo Nona Dhe Baba Ke Shpia Jo Instagrami. Fuck#Fake#Friends#’ ka shkruar Olsi krah videos që transmeton pamje tëq dhunshme.