NUK JANË VETËM FEMRAT TË PRIVILEGJUARA/ Balenciaga na bindi se këto trende janë edhe për meshkujt (FOTO) – AlpeGossip
NUK JANË VETËM FEMRAT TË PRIVILEGJUARA/ Balenciaga na bindi se këto trende janë edhe për meshkujt (FOTO)

NUK JANË VETËM FEMRAT TË PRIVILEGJUARA/ Balenciaga na bindi se këto trende janë edhe për meshkujt (FOTO)

Balenciaga është kthyer në një ndër markat më të preferuara jo vetëm të fenrave por edhe të meshkujve. Marka prestigjoze dallohet për stilin super unik sportiv por edhe për kombinimin e tyre me atë klasike.

Koleksioni i ri nuk bënte dallim mes trendeve të meshkujve dhe femrave,Balenciaga  paraqiti të njëtat ngjyra, prerje dhe stile.

Njësoj si femrat edhe meshkujt duhet të guxojn me ngjyrat e forta të cilat janë më “In” dhe me kombinimine e nuancave.

Shihni disa nga veshjet më “cool” për meshkujt që janë të rehatshme por edhe fashion.