EUROVISION 2019/ Jonida Maliqi rrënqeth publikun, del VIDEO - AlpeGossip
EUROVISION 2019/ Jonida Maliqi rrënqeth publikun, del VIDEO

EUROVISION 2019/ Jonida Maliqi rrënqeth publikun, del VIDEO

Jonida Maliqi ka performuar para disa minutash në “Eurovision” me këngën “Ktheju tokës”. Sërish ajo ka shkëlqyer me performancën e  saj ku të gjithë po e ndiqnin me vëmendje.

Pas përfundimit të këngës nuk kanë munguar duartrokitjet për Jonidën dhe ne tani shpresojm që kjo të jet një “ogur” i mirë që do na çoj në finalen e “eurovisionit”.

Epo suksese Jonida!