VËMENDJE VAJZA/ Këto 8 trende flokësh do të bëjnë namin në verë sipas të vipe-ve shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
VËMENDJE VAJZA/ Këto 8 trende flokësh do të bëjnë namin në verë sipas të  vipe-ve shqiptare (FOTO)

VËMENDJE VAJZA/ Këto 8 trende flokësh do të bëjnë namin në verë sipas të vipe-ve shqiptare (FOTO)

Tani që vera po afron kemi kaq shumë pikëpyetje për trendet e reja të flokëve!

Bashkë me verën vijnë edhe aktivitete të ndryshme si dasma, udhëtime, plazh, pishina dhe festa. Por të gjitha këto duken tepër shqetësuese kur mendon se çfarë do të bësh me flokët e tua.

Bishtaleci ndonjëherë duket mënyra më e thjeshtë për t’i shpëtuar vapës dhe ditëve të nxehta të verës. Por nëse doni që modeli juaj i flokëve të mos jetë i mërzitshëm, atëherë jeni në vendin e duhur.

Të famshmet shqiptare na këshillojnë modelet më interesante të flokëve me trendet e reja të verës që do të bëjnë namin këtë sezon:

Frymëzohuni nga femrat më të njohura të ekranit shqiptar dhe fashionistat me këto super trende:

1.Super të gjata

2.Ose super të shkurtra

3.Rikthimi i viteve ’90

4.Ngjyra të çmendura

5.Modeli pas dushit

6.Karficat anësore

7.Gërshetat kurriz peshku

8.Ondet old Hollywood