Për shkak të Butrintit, Kiara Tito: ‘Ky do të jetë Shën Valentini më i trishtë’ (FOTO) – AlpeGossip
Për shkak të Butrintit, Kiara Tito: ‘Ky do të jetë Shën Valentini më i trishtë’ (FOTO)

Për shkak të Butrintit, Kiara Tito: ‘Ky do të jetë Shën Valentini më i trishtë’ (FOTO)

Kiara Tito dhe Butrint Imeri janë aktualisht dyshja më e përfolur e showbizit për shkak të thashethemeve se janë në një lidhje. Kiara dhe Butrinti deri më sot e kanë mohuar që kjo të jetë e vërtet.

Dhe kështu veproi moderatorja edhe në intervistën e fundit për “Thumb”, ku sërish theksoi se ajo dhe Butrinti nuk janë në një lidhje duke u shprehur se ky do të jetë Shën Valentini më i trishtë për të.

“Ky është Shën Valentini më i trishtë sepse më kanë bërë të lidhur me Butrintin”, u shpreh Kiara.