PRAKTIKE DHE TË THJESHTA/ 4 modelet e sandaleve që po bëjnë namin në rrugët e Londrës (FOTO) – AlpeGossip
PRAKTIKE DHE TË THJESHTA/ 4 modelet e sandaleve që po bëjnë namin në rrugët e Londrës (FOTO)

PRAKTIKE DHE TË THJESHTA/ 4 modelet e sandaleve që po bëjnë namin në rrugët e Londrës (FOTO)

Sërish edhe për këtë  verë sandalet  mbeten sërish një pikë e rëndësishme e kombinimeve tona.  Javët e modës na treguan se cilat ishin sandalet më trend dhe fashion. Mirëpo duket se vajzat e Londrës nuk kanë ndërmend ti heqin nga këmba këto  4 modele.

Të inspiruar nga viti 90 këto janë modelet më “In” të sandaleve dhe duhet ti kemi patjetër në garderobë.

Ato nuk janë vetëm komode por edhe të përshtatshme me çdo stil veshjesh, nga ajo klasike deri në atë sportive.

AlpeNews.al