Doli me gjoksin jashtë, Rudina Magjistari sikletos keq fare Gentën e BB: Ti ke… – AlpeGossip
Doli me gjoksin jashtë, Rudina Magjistari sikletos keq fare Gentën e BB: Ti ke…

Doli me gjoksin jashtë, Rudina Magjistari sikletos keq fare Gentën e BB: Ti ke…

Genta e Big Brother u rikthye në media pas disa fotove jo të përshtatshme të saj qe qarkulluan në rrjette sociale disa vite më parë.

Në intervistë përballë Rudina Magjistarit ajo tha se ishte më e pjekur tani, ndërkohë që nuk ka ngurruar të dalë me një dekolte të theksuar, gjë të cilën ia vuri në dukje edhe moderatorja.

“Ne kemi zgjdhur foto me golf dhe pulovra të tuat, por ti ke edhe foto më të zbuluara…”, tha Rudina duke bërë që Genta të mbyllet pak nga para, ku ishte hapur fare.