KËPUCËT E BARA “PUSHTOJNË” RRUGËN/ Nga sandalet me rripa deri tek takat e mbyllura – AlpeGossip
KËPUCËT E BARA “PUSHTOJNË” RRUGËN/ Nga sandalet me rripa deri tek takat e mbyllura

KËPUCËT E BARA “PUSHTOJNË” RRUGËN/ Nga sandalet me rripa deri tek takat e mbyllura

Vera është këtu (prej të mërkurës kur temperaturat do të kapërcejnë 30 gradë)  dhe këpucët e bardha janë më në modë se kurrë ! Cilido qoftë modeli juaj i preferuar, sandale espradilles, ato me takë të ulët, apo stiletot, të gjitha do të jenë në ngjyrë të bardhë.

Avantazhi më i madh: këto të fundit duket se shkojnë me çdo outfit veror.

Nëse deri para pak kohësh, i kishit nënvlerësuar këpucët e bardha, pasi të shihni kombinimet e mëposhtme, e sigurtë që kjo do të jetë blerja juaj e ardhshme.