Prezantuesi i Klanit kapet MAT duke bërë skena të nxehta me gazetaren (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
Prezantuesi i Klanit kapet MAT duke bërë skena të nxehta me gazetaren (VIDEO+FOTO)

Prezantuesi i Klanit kapet MAT duke bërë skena të nxehta me gazetaren (VIDEO+FOTO)

Dy nga prezantuesit më të njohur në Kosovë janë filmuar në skena të nxeha, duke kërcyer në mënyrë provokuese me njëri-tjetrin.
Prezantuesja e sportit në Radio Televizionin Publik të Kosovës (RTK), Arbnora Ademaj dhe gazetari i Klan Kosova, Vlorjan Halili me sa janë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Bukuroshja ka publikuar një video dhjetë sekondëshe, ku shihet shumë afër me Vlorjanit, i cili madje e prek edhe në pasme.

Me sa duket dy gazetarët nuk hezitojnë të preken gjatë vallëzimit, duke ngritur kështu aludimet për një lidhje të mundshme.