“ÇFARË MENDON PËR DON XHONIN DHE ERA ISTREFIN?” Ish e dashura e reperit jep përgjigjen e prerë – AlpeGossip
“ÇFARË MENDON PËR DON XHONIN DHE ERA ISTREFIN?” Ish e dashura e reperit jep përgjigjen e prerë

“ÇFARË MENDON PËR DON XHONIN DHE ERA ISTREFIN?” Ish e dashura e reperit jep përgjigjen e prerë

Dhe pse u bënë disa muaj qëi dhanë fund romancës së tyre, reperi Don Xhon dhe Ariana Lirey vazhdojnë ende të komentohen në publik.

Disa ditë më parë qarkulloi në rrjet një video e reperit nga Drenica dhe Era Istrefit ku performojnë në një club. Teksa afrohen me njëri-tjetrin gjatë përformancës, Don Xhon i jep një puthje këngëtares, një gjest që u prit me brohorima të mëdha nga publiku.

Së fundmi modelja ruse ka realizuar një bisedë virtuae me ndjekësit e saj,ku nuk munguan as pyetjet rreth ish- partnerit.

Ndjekësi e ka pyetur modelen se çfarë mendon në lidhje me videon që po qarkullon në rrjet me dy këngëtarët dhe përgjigja e saj e tregoi shumë qart se ajo e ka hedhur pas krahëve romancën me reperin.

“Çfarë mendon për videon e Donit me Erën?”- u pyet ajo.

“Ai është ishi im dhe mund të bëjë çfarë të dojë”– u përgjigj Ariana.

Kujtojmë ndarja e Don Xhonit dhe modeles ruse Ariana Lirey bëri bujë të madhe pas deklaratave dhe akuzave që bënë publikisht ndaj njëri-tjetrit. Pas ndarjes nga modelja ruse, u raportua se reperi ishte në një flirt me ish-Miss Serbia, Tia Alkerdi, por nuk pat iasnjë reagim nga ky i fundit.