Kjo VIDEO e Elvana Gjatës duke kënduar do t’ju shkrijë së qeshuri: Aj medet aj… – AlpeGossip
Kjo VIDEO e Elvana Gjatës duke kënduar do t’ju shkrijë së qeshuri: Aj medet aj…

Kjo VIDEO e Elvana Gjatës duke kënduar do t’ju shkrijë së qeshuri: Aj medet aj…

Ajo është një prej këngëtareve më të talentuara shqiptare, e cila po synon famën ndërkombëtare me projektet muzikore më të fundit.

Elvana Gjata prej disa muajsh është rikthyer në Shqipëri dhe po rikuperon mungesën ndaj skenës shqiptare.

Gjithashtu ajo ka filluar të postojë më shumë foto dhe video në rrjetet sociale që të jetë më afër fansave.

Vetëm para pak minutash këngëtarja ka postuar një video- kolazh ku shihet duke kënduar në 4 video të ndryshme dhe sensi i humorit të Elvanës bie dukshëm në sy.

“Aj medet aj medet” – ka shkruar Elvana në videon qesharake të postuar.

 

Ndërkohë këngëtarja po shijon suksesin e këngës me reperin amerikan Ty Dolla Sign “Off Guard”.