Xheni e BB përfundon në SPITAL, çfarë ka ndodhur me ish-banoren? (FOTO) – AlpeGossip
Xheni e BB përfundon në SPITAL, çfarë ka ndodhur me ish-banoren? (FOTO)

Xheni e BB përfundon në SPITAL, çfarë ka ndodhur me ish-banoren? (FOTO)

Xheni Mhillaj është një nga ish banoret më të komentuara të Big Brother Albania, e cila u vendos në qendër të vëmendjes së mediave për lidhjen e saj me Benardin dhe më pas për ndarjen e tyre të bujshme. Ajo prej kohësh është zhvendosur në Tiranë, ku dhe siç ka lajmëruar ka filluar një punë të re.

Ish konkurrentja është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë ndan momente nga jeta e saj e përditshme. Megjithatë pak më parë ajo i ka habitur ndjekësit teksa ka publikuar një foto, ku shihet se ndodhet e shtruar në një spital.

Xheni ka publikuar një pjesë të dorës së saj ku shfaqet duke marr serum. Ajo nuk ka dhënë asnjë informacion për gjendjen e saj dhe ende nuk dihet se përse ish banorja e njohur ka përfunduar e shtruar atje.