Urimi më SPECIAL për festën e Flamurit, blogerja shqiptare uron nga Amerika – AlpeGossip
Urimi më SPECIAL për festën e Flamurit, blogerja shqiptare uron nga Amerika

Urimi më SPECIAL për festën e Flamurit, blogerja shqiptare uron nga Amerika

Dje ishte festa jonë kombëtare e ditës së Flamurit dhe të gjitha rrjetet sociale janë mbuluar kuq e zi.

Mes urimeve të shumta të Vipave duket se ka spikatur ai i blogeres që tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Estela Ujku ka ndarë në Instagramin e saj urimin për 28 Nëntorin, ku duket e pikturuar me flamurin në fytyrën e saj. S’mund të kishte më bukur se kaq…