“MIRË KËSAJ I DOLI BOJA, PO KY…”/ Familjarët e Kristit reagojnë ashpër pas sjelljeve të Keisit ndaj Lorencit – AlpeGossip
“MIRË KËSAJ I DOLI BOJA, PO KY…”/ Familjarët e Kristit reagojnë ashpër pas sjelljeve të Keisit ndaj Lorencit

“MIRË KËSAJ I DOLI BOJA, PO KY…”/ Familjarët e Kristit reagojnë ashpër pas sjelljeve të Keisit ndaj Lorencit

Pas ndarjes nga Kristi brenda “Big Brother VIP”, Keisi është parë goxha e afërt me mikun e saj, i cili është dhe banori i ri i shtëpisë Lorec Hasrama.

Që nga dita kur Lorenci hyri në BBVA,u përfol për një lidhje mes tyre para se të futeshin në shtëpinë më të madhe në Shqipëri.

Së fundmi, në Instagramin e Kritstit, e cila menaxhohet nga familjarët e tij janë ndarë momente kur Keisi ledhaton tek koka këngëtarin.

Ndër tjera aty shkruhet: “Mirë asaj i doli boja.. Po ky, çfarë burri është qe nuk i thotë Kristit të vërtetën?” – ndërsa në sektorin e komenteve shumë ndjekës dhe fansa të konkurrentit mbanin anën e tij.