NUK E PRISNIM/ Pas Kejvina Kthellës e bën edhe Belinda (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Pas Kejvina Kthellës e bën edhe Belinda (FOTO+VIDEO)

NUK E PRISNIM/ Pas Kejvina Kthellës e bën edhe Belinda (FOTO+VIDEO)

Modelja dhe velina e “Xing me Ermalin”, Belinda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media dhe çdo e re rreth saj përbën kuriozitet.

Pak ditë më parë Belinda tregoi se ka bërë një ndryshim në pamje duke i lyer flokët me fije bjonde.

Por ndryshimet nuk kanë mbaruar me kaq pasi së fundmi Belinda ka bërë edhe modelin që po çmend vajzat e showbizit.

Në videon e fundit në Instagram velina është shfaqur me flokët gërsheta, ndryshim të cilin e bëri edhe Kejvina pak ditë më parë.