FRYMËZOHUNI/ 5 ide si t`i kombinoni pantallonat e bardha (FOTO) – AlpeGossip
FRYMËZOHUNI/ 5 ide si t`i kombinoni pantallonat e bardha (FOTO)

FRYMËZOHUNI/ 5 ide si t`i kombinoni pantallonat e bardha (FOTO)

Jemi në prag të pranverës dhe duhet t`i shtojmë gardërobës sa më shumë ngjyra të çelura. Sigurisht që pantallonat e bardha nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj, pasi përveçse janë më të preferuarat e të gjitha stinëve, mund të kombinohen me gjithçka. Vetëm se duhet të gjeni të duhurat dhe të dini t`i kombinoni, pastaj jeni gati të tërhiqni vëmendjen e të gjithëve. Vajzat e famshme të shoëbiz-it ju ndihmojnë se si t`i kombinoni pantallonat e bardha dhe të dukeni një yll Hollywood-i.