“JE QË JE, DIL LAKURIQ…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
“JE QË JE, DIL LAKURIQ…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

“JE QË JE, DIL LAKURIQ…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme asshtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë  jetën e tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës:

Luana poston një foto “pak” e zhveshur, por një nga ndjekësit i bën propozimin e veçantë: Pse s’nxjerr ndonjë foto lakuriq fare, je që je”.

Çifti i dashur për publikun Gjiko dhe Elita Rudi kanë  publikuar një foto me djalin e tyre të vogël Zërin, por njëri prej ndjekësëve “i sfidon”  duke iu thënë që ta martojnë atë me Hanën kur të rritet. Kujtojmë që Hana është vajza e Mozzik dhe Loredanës.

Rasheli publikon një foto ku duket mjaft seksi, por njëri prej ndjeksëve ngelet “pa fjalë” nga ajo që ai e quan “bagazh”.

/AlpeNews.al