KAPET “MAT” NË PËRDITSHMËRI/ Shikoni si duket Ajola Xoxa (FOTO) – AlpeGossip
KAPET “MAT” NË PËRDITSHMËRI/ Shikoni si duket Ajola Xoxa  (FOTO)

KAPET “MAT” NË PËRDITSHMËRI/ Shikoni si duket Ajola Xoxa (FOTO)

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliajt, Ajola Xoxa është cilësuar gjithnjë si një nga femrat më me sharm dhe shfaqet gjithnjë elegante në evente ku është e ftuar. Mirëpo jeni bërë kurioz si është Ajola në jetën e përditshme?

“Panorama plus”, e ka fotografuar Ajolën në rrugët e Tiranës dhe bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës dukej e gjitha një perfeksion teksa ecte plot elegancë dhe e veshur me shumë shije.

Ajola dukej në super formë me fustan të gjatë ngjyrë bezhë dhe jeshil, taka, çantë gri.